Kurucumuz Enes ORAL çalışma hayatına 2004 yılında Vinç işletmeciliği ile başlamış olup, gerek yurt içi gerekse yurt dışında yol, köprü, çimento fabrikalarında mobil vinç ve ağır nakliyat hizmeti vererek üstün başarılara imza atmıştır. 2020 yılında İnşaat ve Taahhüt sektörüne hızlı bir giriş yaparak sektörde adından söz ettirmeyi kısa sürede başarmıştır.

     ENORA Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Yaşam alanlarına değer katma bilinci ile başlayan bu yolculukta, 2020 yılında Batıkent de ortaklı başlanan ‘Anka Loft' un inşaatı 2022 yılında tamamlanmıştır.  Projenin büyük ilgi ve beğeni toplamasının ardından 2022 yılında ‘ENORA La Vie‘ inşaatının yapım çalışmalarına başlanmıştır

     ENORA kuruluşundan bu yana attığı yenilikçi ve cesur adımlarla, benimsediği ilke ve değerlerle, öncü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Benimsediği ilkeler ışığında sürdürülebilir çevre tasarımı, mimari de işlevsellik, son trend iç mimarı mekan tasarımları ve profesyonel uzman kadrosuyla sizler için konforlu yaşam alanları oluşturmayı keyifle sürdürmektedir.

Web Sitemize Hoş Geldiniz...